Skip to content Skip to footer

‘Üretmek gelişmişliğin başıdır’ prensibi ile 2000 senesinde ufak bir atölyeden başlayarak 22 ve 14 ayar ürün üretimi ile ilk önce güven ve kalite ön planda tutulmuştur. Üretmiş olduğumuz ürünlerin %75’i sahibi olduğumuz AKBEN SHOWROOM’ da sergilenmekte olup %25’lik kısmı ihracat ve Türkiye toprakları içerisinde bulunan 22 ve 14 ayar toptancıları adına üretilmektedir.   Her geçen…

2020 yılında bölgesinde bir ilki gerçekleştirerek hem kendi bünyesinde hemde ithal ürünler ile binlerce çeşidi tek bir mağazada bir araya toplayan AKBEN SHOWROOM 365 gün Fuar mantığı ile hizmet vermektedir.

Aradığınız her ürünü bir arada bulurken en uygun işçilikler ile ulaşabileceğiniz SHOWROOM mağazası haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

akben gram altın

2000 senesinde başladığımız bu yolculuğa Atolye , Showroom ve Gram Altın şubesi kurarak bölgesel anlamda bir çok ilke adım atmış bulunduk. Bulunmuş olduğumuz durum neticesinde 2015 yılında Akben Gram Altın Çarşı Şubesini hayata geçirmiş olup akabinde 2020 senesinde ise Akben Gram Altın Kuyumcu Kent şubesi hayata geçmiştir.

Gram Altın Şubelerimizde bulunan ürünlerimiz aşağıda listelediğimiz gibi şekillenmektedir.

‘Üretmek gelişmişliğin başıdır’ prensibi ile 2000 senesinde ufak bir atölyeden başlayarak 22 ve 14 ayar ürün üretimi ile ilk önce güven ve kalite ön planda tutulmuştur. Üretmiş olduğumuz ürünlerin %75’i sahibi olduğumuz AKBEN SHOWROOM’ da sergilenmekte olup %25’lik kısmı ihracat ve Türkiye toprakları içerisinde bulunan 22 ve 14 ayar toptancıları adına üretilmektedir.

NormBilişim © {C}. 2023 – TÜM HAKLARI SAKLIDIR

NormBilişim ©  2023

TÜM HAKLARI SAKLIDIR